חיים לוי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון

הלבנת הון

חיים לוי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון
אודות

הלבנת הון

משרדנו מייצג את לקוחותיו בכל הנוגע לעבירות מתחום איסור הלבנת ההון

בהליכים האזרחיים וכן במסגרת ההליכים הפליליים הכוללים החקירות ברשויות השונות, כולל בצוותי חקירה מיוחדים (צח"מ) כחלק מחקירות משטרת ישראל ו/או רשויות המס השונות, וכן מול יחידות החקר "לה"ב 433" מטעם משטרת ישראל ומול "יחידת יהלום" ברשות המסים וכו'.

המשרד מתמחה בייצוג, וייעוץ משפטי וליווי בחקירות וכתבי אישום בעבירות מכח חוק איסור הלבנת הון, כמו כן, משרדנו מלווה חברות ויחידים בעלי שליטה ומנהלים בתאגידים, לרבות  נותני שירותי מטבע / נותני שירותים פיננסיים (צ'יינג'ים) וגופים שחוק איסור הלבנת הון מטיל עליהם חובות חוקיות.

למשרדנו ניסיון רב בכל הנוגע להליכי תפיסה וחילוט רכוש, לרבות בסעדים זמניים בפני שלל הערכאות השונות בתחום.

בנוסף, משרדנו מעניק יעוץ משפטי שוטף וייצוג מול המוסדות השונים הרלוונטיים לעניין החוק ובהם בין השאר, הרשות לאיסור הלבנת הון, רשות שוק ההון והמוסדות הרלוונטיים.

עורך דין הלבנת הון

עורך דין הלבנת הון

הלבנת הון היא פעולה פיננסית הנערכת במטרה להסוות את מקורם של כספים ורכוש שהושגו באמצעים בלתי חוקיים או שהושגו באופן חוקי אך לא דווחו בכוונה כדי להימנע מחובות מס. הפרות של חוקי הלבנת הון מחייבות הבנה מעמיקה של המערכת הפיננסית והחקיקה הרלוונטית, לכן מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין הלבנת הון. הפרות כאלה אינן מוגבלות לפעולה בודדת אלא כרוכות לרוב בשורה של עבירות. חשד להלבנת הון מתעורר בדרך כלל בעקבות הליך חקירה נרחב וסבוך. תהליך זה נועד לחשוף פרטים מכריעים, כגון אופן השגת הכספים הבלתי חוקיים, הנהלים לגבי רישומם, הצהרתם והפקדתם, וכן ניצול הכספים הללו והטעמתם. עבירות הלבנת הון קשורות לעיתים לפשע מאורגן, והן יכולות לערב גם עסקים לגיטימיים הכוללים כספים שהושגו באופן חוקי בתוך רישומי ההכנסה שלהם.

עורך דין הלבנת הון – נחוש ויצירתי

מטרת חוק איסור הלבנת הון היא לצייד את רשויות אכיפת החוק בישראל בכלים הדרושים למאבק בפשיעה החמורה והמאורגנת ביעילות. עבירות הלבנת הון כרוכות במעשה של הסתרה או הסוואה של כספים אסורים על ידי ניצול המערכת הפיננסית ל"ניקוי" כספים אלו. המטרה הסופית היא לגרום לכספים שהושגו שלא כדין להיראות לגיטימיים ולשלבם במסגרת הפיננסית החוקית. חוק איסור הלבנת הון נועד במיוחד למנוע ניצול הון בלתי חוקי או "שחור" – כסף שהוצא מהמחזור הכלכלי – בביצוע פעולות פליליות. עבירות אלו דורשות רמת תחכום גבוהה מצד העבריינים, אשר עשויים להשתייך לקטגוריות שונות כגון פושעי צווארון לבן, פושעי צווארון כחול או קבוצות פשע מאורגן. פשעים כלכליים מסוג זה מאתגרים להוכיח ומחייבים הליכי חקירה מורכבים, גלויים וסמויים, הנערכים לרוב בתוך ישראל ואף מעבר לגבולותיה הבינלאומיים. במקרה של הסתבכות עורך דין הלבנת הון, ייתן לכם מענה הולם.

משרד מוביל

טיפול עורך דין יתייחס לכל סיטואציה ספציפית, כך, מול הרשויות, ישירות מול הבנק או על ידי בקשת סעד מבית משפט. חיים לוי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון מתמחה בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. השירות המשפטי הניתן ע"י עו"ד חיים לוי הוא מקיף וכולל מתן פתרונות יצירתיים, ייצוג יעיל, ליווי צמוד, ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר שנצבר בין השאר ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן.

למאמרים נוספים
ליצירת קשר
לפגישת ייעוץ

צרו איתנו קשר


אשמח להתייעץ עם עו״ד

למאמרים נוספים
ליצירת קשר

מידע נוסף בנושא

צור קשר

לקביעת פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף אודות משרד עורכי דין ונוטריון חיים לוי, אנא צרו קשר באמצעות

קרא עוד »
נוטריון בתל אביב

נוטריון בתל אביב – עו"ד חיים לוי נוטריון הוא עורך דין שעבר הסמכה מיוחדת וקיבל אישור לספק מספר שירותים ייחודיים.

קרא עוד »
עורך דין מיסוי
מיסוי

חיים לוי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון מיסוי אודות מיסוי עורך דין מיסוי תחום התמחותו העיקרי של משרדנו הינו

קרא עוד »
היקף תפיסת הרכוש

האם חיזוק בעוצמת הראיות בשל התפתחות חקירתית, מהווה הצדקה להרחבה מאוחרת של היקף תפיסת הרכוש? סוגיה זו נדונה לאחרונה בבית

קרא עוד »
עמוד הבית

חיים לוי, עו"ד נוטריון ויועץ מס מוסמך האתר בבניה דרך מנחם בגין 132, תל אביב – מרכז עזריאלי 5, מגדל

קרא עוד »
דילוג לתוכן